Білокуракинський форум
ucoz.ua НЕ ОФІЦІЙНИЙ САЙТ БІЛОКУРАКИНЩИНИ Неділя, 29.11.2015
Білокуракинський герб
Білокуракинський портал
Інформаційно-розважальний портал
Білокуракинського району Луганської області

Білокуракинський прапор
Афоризм дня: Вітаю Вас Гість | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]

Сторінка 1 з 212»
Білокуракинський форум » ВСЕ БЕЗПЛАТНО » Сайти, де можна скачувати безплатно » НАЙБІЛЬШІ і НАЙПОПУЛЯРНІШІ ТОРЕНТ-САЙТИ (Торент-сайти, на яких качають все безплатно)
НАЙБІЛЬШІ і НАЙПОПУЛЯРНІШІ ТОРЕНТ-САЙТИ
e-book2015Дата: Неділя, 21.03.2010, 16:33 | Сообщение # 1
Лейтенант
Группа: Администраторы
Сообщений: 69
Статус: Offline
Багато чого в Інтернет можна скачувати безплатно. Найзручнішими для цього є торент-сайти, на яких можна знайти майже будь-яку інформацію і будь-які файли для скачування. Деякі з них вимагають обов'язкової реєстрації, але є і відкриті торент-трекери, де реєстрація не є обов'язковою! Далі приведені кілька найбільш популярних торент-сайтів з коротким описом:

НАЙБІЛЬШІ та НАЙВІДОМІШІ ТОРЕНТ-САЙТИ на просторах рунету:

http://rutracker.org/ - (колишній http://torrents.ru ) - найбільший торент-сайт на просторах рунету, де знаходиться практично найбільша упорядкована база торентів. Дуже зручний і професійно зроблений сайт! Майже немає реклами. Основна перевага - на сайті можна знайти майже все, основний недолік - обов'язкова реєстрація і обмеження кількості скачуванного без роздач, тобто потрібно не лише викачувати файли, але й обов'язково підтримувати роздачи. Останнім часом на сайті було введено нову систему таймбонусів - для стимулювання роздач і якомога довшого перебування сидерів в онлайн. Як на мене - це дійсно полегшило життя багатьом користувачам і надало більше можливостей для викачування фактично необмеженної кількості файлів. На сьогодняшній день це НАЙБІЛЬШИЙ і НАЙПОПУЛЯРНІШИЙ ТОРРЕНТ-САЙТ РУНЕТУ! Має до 1,5 млн. відвідувачів на добу. Інформація про сайт на Вікіпедії.

http://piratbit.net/ - (колишній http://piratbit.ru/ ) дуже популярний торент-трекер з великим вибором матеріалу для скачування. Реєстрація на сайті є обов'язковою. Присутня реклама! Враховується рейтинг! Також існують обмеження на скачування. Є фільми категорії ХХХ.

http://fast-torrent.ru/ - дуже зручний і якісний торент-сайт з основною перевагою - реєстрація не обов'язкова! Основне наповнення - фільми!!! Мало реклами!

http://rutor.org/ - (колишній http://freeexchange.ru/ ) також один з найбільших торент-сайтів, не потребує обов'язкової реєстрації! Зроблений за зразком західного торрент-трекера http://www.mininova.org/. Як на мене - не дуже зручний, але простий і зрозумілий! Іноді набридає виринаюча реклама...

http://tfile.ru/ - швидкий торент-трекер! Один з найпопулярніших торент-сайтів в Рунеті. Не потребує обов'зкової реєстрації для скачування! Різноманітний контент на будь-який смак! Мало реклами!

http://torrnado.ru/ - Торенти НАДО? - Тоді вам сюди! - Один з найбільших торент-сайтів в рунеті. Різноманітний контент: з торентів можна скачати фільми, серіали, музику, софт, ігри, книги та ін. Для скачування є обов'язковою реєстрація на сайті. Кількість відвідувачів - до 50 тис. на добу.

http://megashara.com/ - колишній сайт http://dragme.tv/ - один з найбільш популярних торент-трекерів в рунеті. Для скачування реєстрація не обов'язкова! Іноді вискакує набридлива реклама!

http://opensharing.org/ - відкритий торент-трекер БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ та РЕЙТИНГУ! Дуже зручний і швидкий! Скачувати торенти можна одним кликом! Недолік - іноді виринає РЕКЛАМА!

https://my-hit.org/ (колишній http://my-hit.ru/ ) - відкритий торент-трекер. Для скачування реєстрація не обов'язкова. Також є можливість дивитись фільми онлайн.

http://www.kinokopilka.ru/ - торент-сайт любителів кіно. Різноманітні фільми доступні для скачування лише зареєстрованим користувачам!

http://kinozal.tv/ (колишній http://interfilm.ru ) - спеціалізований торрент-трекер, на якому зібрані лише фільми різних жанрів, в тому числі і новинки, які тільки-но з'явились на кіноекранах. Досить популярний на просторах рунету. Має близько 1,2 млн. зареєстрованих користувачів. Для скачування обов'язкова реєстрація та підтримування рейтингу.

http://kinofans.tv/ - російський торрент-трекер з різноманітним контентом. Поки що мало відомий, має близько 50 тис. зареєстрованих користувачів. Для скачування обов'язкова реєстрація та підтримування рейтингу. Досить жорсткі правила та умови для можливості скачування. Дизайн сайту досить яскравий, навігація зручна і зрозуміла. Перевага - практично ВІДСУТНЯ РЕКЛАМА.

http://kinostar.us/ - непоганий торент-трекер, який має зручний і приємний дизайн. Для скачування обов'язкова реєстрація! На трекері можна зробити замовлення на будь-який необхідний вам файл (фільм, музику та ін.), якщо ви раптом не змогли його ніде знайти!

http://top-torrent.ws/ - відкритий торрент-трекер з різноманітним контентом. Багато ігор для ПК. Реєстрація не обов'язкова. До 65 тис. відвідувачів за добу.

http://www.etorrent.ru/ - Трекер, який досить швидко набирає оберти. Різноманітні файли - ігри, кіно, музика, виконання замовлень користувачів. Для скачування обов'язкова реєстрація!

http://extratorrent.com/ - відкритий торент-трекер Реєстрація не є обов'язковою!! Один з найбільших в світі торент-сайтів! Контент - різномовний, в т.ч. є російськомовний. Треба лише добре пошукати!

http://bigtorrents.ru/ - любительський торент-сайт, де можна скачувати безплатно і без реєстрації. Присутня реклама. Є багато ігор для ПК. Основний недолік - не завжди подробний опис, багато мотлоху, з якого важко вибрати щось путнє...

http://bigtorrent.org/ - відкритий торрент-сайт. Для скачування реєстрація не обовязкова. Сайт досить популярний - до 75 тис. відвідувачів в місяць. Основний недолік - набридлива реклама!

http://bigtracker.ru/ - непоганий торент-сайт з різноманітними файлами - фільми, ігри, музика, софт, книги, картинки та ін. Набридає виринаюча РЕКЛАМА. Реєстрація не обов'язкова!

http://www.nnm-club.ru/ - NoNaMe-Club - чималенький торрент-портал з різноманітним контентом. Близько 1 млн. зареєстрованих користувачів. Якісний, професійно зроблений сайт. Потребує обов'язкової реєстрації, а також жорсткі вимоги щодо рейтингу. Потрібно не лише скачувати, але й роздавати! Але іноді буває фріліч - дні, коли скачуване не враховується і не обмежується.

http://www.rustorka.com/ - непоганий російський торрент-трекер, схожий на багато інших подібних, але явно поступається в кількості контенту. Недоліки - сайт страждає манією величі, часто-густо виринає неочікувана реклама. Також є обов'язковою реєстрація! Рейтинг починає обліковуватись після 5Гб скачаного.

http://streamzone.org/ - простий і зрозумілий торрент-сайт, на якому чимало цікавого матеріалу. Основна спеціалізація - фільми, в т.ч. і відео категорії ХХХ. Для скачування обов'язкова реєстрація.

http://torrentszona.com/ - дуже зручний і простий торрент-трекер. Для скачування реєстрація не обов'язкова. Все абсолютно відкрито і доступно!

http://torrent-windows.net/ - Торент-сайт, на якому можна скачати безкоштовно збірки Windows, WPI, різноманітний софт та інше. Без реєстрації.

http://www.torrentino.com/ (колишній http://www.torrentino.ru/ ) - Відомий пошуковий сервіс, який шукає торенти по різних торент-сайтах! Простий і досить зручний сайт! Нічого зайвого! Можна знайти майже все! Основний недолік - іноді знаходиться багато чого непотрібного, і тоді із усього того треба знайти те, що треба! Також не завжди файли відповідають тому, що про них написано! Скачування - на свій острах та ризик!

http://kinobaza.tv/ - Поки що маловідомий, але досить зручний і перспективний сайт, який дає можливість безплатно (РЕАЛЬНА ХАЛЯВА!!!) знаходити фільми для викачування з торент-сайтів! Абсолютний мінімалізм в дизайні. Можна знайти більшість "халявних" фільмів на багатьох торент-трекерах рунету! Обов'язково користуйтесь пошуком на сайті!!!

http://kinomonstr.com/ - досить непоганий торрент-трекер з основним контентом - фільмами. Для скачування потрібна реєстрація, але скачувати можна без обмежень та рейтингу.

http://www.rustorrents.org/ - російський торрент-трекер з різноманітним контентом. Для скачування потрібна реєстрація, але скачувати можна без обмежень та рейтингу. Присутня реклама, яка мозолить очі.

http://www.rustorrents.net/ - російський порно-трекер з контентом для дорослих. Для скачування потрібна реєстрація, але скачувати можна без обмежень, також коефіцієнт відданого до скачаного має бути не менше 0,3. Не рекомендується для тих, кому немає 18 років!. Трекер має більше 130 тис. зареєстрованих членів та близько 20 тис. відвідувачів на добу.

http://vtorrente.biz/ - досить непоганий торрент-трекер з різноманітним контентом - фільмами, іграми, мультфільмами, серіалами, софтом та ін. Для скачування не потрібна реєстрація, та скачувати можна без обмежень і рейтингу. Із фільмів представлені в основному новинки за останні роки різної якості (CamRip, TS, SatRip, DVDScr, DVDRip, DVD5, DVD9, HDRip, BDRemux, HDTV та ін).

http://www.hkcinema.ru/ - Hong Kong cinema — найбільш повне зібрання шедеврів кіно Гонконга. На сайті представлені лише фільми виробництва Гонконг (Китай). В основному це фільми з елементами східних єдиноборств. Рецензії, біографії, саундтреки, інтерв'ю акторів та ін. також є на цьому сайті! Для скачування обов'язкова реєстрація. Враховується рейтинг. Без рейтингу можна викачати лише 2Гб.

http://vip-torrent.net/ - відкритий торрент-сайт, на якому не потрібна реєстрація та рейтинг. Різноманітний контент - ігри, фільми, серіали, мультфільми, музика та ін. Також є матеріали для дорослих!

http://torrent-file.net/ - торрент-сайт, на якому потрібна реєстрація також  потрібен рейтинг мінімум 0.30 для скачування. Основний контент - фільми та відеороліки ДЛЯ ДОРОСЛИХ!

http://shikarno.org/ - "шикарний торрент-трекер". Різноманітний контент. Для скачування реєстрація не обов'язкова!

http://bit2bit.org/ - відкритий торрент-трекер без реєстрації та рейтингу. Все дуже просто - заходь та скачуй!

http://hellywood.ru/ - торрент-сайт з фільмами високої якості. Реєстрація на сайті Є обов'язкова.

http://pornolab.net/ - сайт з фільмами для дорослих (ХХХ). Реєстрація на сайті обов'язкова. Враховується рейтинг.

http://pornoshara.tv/ - Можна скачувати безплатно фільми для дорослих.

http://films-torrent.ru/ - відкритий торент-трекер з фільмами. Фільми різної якості: CamRip, TS, SatRip, DVDRip, DVD5, DVD9, HDRip, BDRip, FullHD 1080p, 3D-фільми. Реєстрація не обов'язкова!

http://kinokraft.net/ - відкритий торент-трекер. Контент - фільми та серіали різної тематики.

http://flintfilms.ru/ - відкритий торрент-трекер з різноманітним контентом. Поки що маловідомий з невеликою кількістю відвідувачів. Досить зручний. Реєстрація на сайті не обов'язкова.

http://firebit.org/-
відкритий торрент-трекер. Різні категорії. Є реклама!

http://free-torrents.org/ - був створений частиною
команди торент-трекеру http://torrents.ru/ , після претензій
правовласників до цього сайту. За популярністю він значно поступається
найбільшому торент-сайту rutracker.org, і має мало
відвідувачів на добу. Інформація про цей сайт на Вікіпедії.

http://www.nntt.org/ - відкритий торрент-трекер. Різні категорії. Відносно новий і з невеликою кількістю торрентів!

http://new-torrent.net/ - відкритий торрент-трекер, фільми, мультфільми, серіали, різні жанри і якість.

http://bil-torrents.at.ua/ - український любительський пошуковий сервіс, що все більше набирає обертів. Здійснюється пошук торрентів на 50-и найбільш популярних торрент-трекерах рунету! Дуже зручний і ефективний. Основна перевага - шукає на відкритих торрент-трекерах, де не потрібна реєстрація!


НАЙБІЛЬШІ ТА НАЙПОПУЛЯРНІШІ УКРАЇНСЬКІ ТОРРЕНТ-САЙТИ:

http://www.ex.ua/ - найбільший і тепер вже найвідоміший український сайт-сервіс зберігання файлів. Контент - різноманітний. Крім скачування файлів, також можна дивитись онлайн фільми, які можна також і скачувати через торент-обмін. Для скачування НЕ ПОТРІБНА обов'язкова реєстрація! Останнім часом у зв'язку з багаточисельними заявами від правовласників даний сайт має проблеми із законом, і тому частина контенту НЕ Є ДОСТУПНИМ! Будемо сподіватись, що це лише тимчасово!

http://powertracker.org/ - найбільший торент-трекер України (не знаю наскільки це правда, але принаймні вони себе так позиціонують). Для скачування потрібна обов'язкова реєстрація! Перевага - досить зручний і простий сайт, є фільми українського виробництва, а також фільми з якісним українським дубляжем!

http://torrents.net.ua/ - національний бітторрент трекер України. Багато в чому схожий на найбільший російський http://rutracker.org/, але звичайно поступається йому в розмірі та якості матеріалів. Для скачування є обов'язковою реєстрація на сайті! Інформація про сайт на Вікіпедії.

http://freetorrents.org.ua/ - перший український відкритий торрент-трекер без реєстрації та рейтингу. Досить простий і зручний.

http://berloga.net/ - відомий український торрент-сайт, що має вигляд звичайного новостійного сайту. Досить простий і зручний в навігації. Різноманітний контент. Для скачування необхідна обов'язкова реєстрація.

http://extorrent.org/ - український відкритий торент-трекер без реєстрації та рейтингу. Лише заходьте та качайте. Різноманітний контент. Для скачування непотрібна ні реєстрація, ні рейтинг. Україномовний!.

http://www.hurtom.com/ - відомий україномовний торрент-сайт. Основна відмінність - сайт повністю український. Багато матеріалів українською мовою, в т.ч. є фільми з українським дубляжем, а також українського виробництва. Є багато раритетних матеріалів, які не зустрічаються на інших сайтах. Для скачування є обов'язковою реєстрація. Кількість зареєстрованих користувачів - близько 80 тис. осіб.

http://alltorrents.com.ua/ - український торрент-трекер. Для скачування необхідна обов'язкова реєстрація. Іноді може використовувати реєстрацію по запрошенню (інвайт), що негативно відображається на рейтингу та популярності сайту. Періодично буває фріліч (скачування без обмежень).

http://www.tracker.in.ua/ - непоганий український торрент-трекер. Для скачування не потрібна реєстрація. Досить зручний трекер. Різноманітний контент. Недолік - багато пустих (непрацюючих) торрентів, тому часто не вдається скачати те, що треба.

http://torrent.dn.ua/ - Донбаський торрент-трекер. Невеличкий, але досить зручний. Для скачування необхідна обовязкова реєстрація.

http://hdreactor.org/ (колишній http://freehd.com.ua/ ) - український відкритий торрент-трекер, на якому можна вільно без реєстрації та рейтингу скачувати фільми високої якості HD: HDTV, BluRay, HD-DVD, WEB-DL, BDRip. Сайт має до 9 тис. відвідувачів на добу. Поступово стає все більш полулярним у звязку із зростанням популярності фільмів високої якості. На сайті також є фільми категорії ХХХ.

http://torrent.share.net.ua/ - невеличкий україномовний торрент-трекер. Має близько 90 тис. зареєстрованих користувачів. Для скачування обов'язкова реєстрація. Враховується рейтинг. Мінімально допустимий рейтинг - 0,50. До 5Гб можна скачувати без рейтингу. Контент в основному україномовний.

http://mediastore.in.ua/ - український торент-трекер. Має поки що близько 5-6 тис. відвідувачів на добу. Але трекер абсолютно доступний для всіх! Без реєстрації та рейтингу. Вільний обмін файлами! Контент різноманітний (фільми, ігри, музика, книги та ін.). Багато ігр-repack, які не потребують ключів та серійників. Як правило - все працює!

НАЙБІЛЬШІ ТА НАЙПОПУЛЯРНІШІ БІЛОРУСЬКІ ТОРРЕНТ-САЙТИ:

http://www.torrent.by/ - Перши Беларускі торэнт-трэкер. Пампуй сваё! Фільмы на роднай беларускій мове, фільмы студыі Беларусфільм, мультфільмы, сэрыялы, та іншыя.

НАЙБІЛЬШІ ТА НАЙПОПУЛЯРНІШІ КАЗАХСТАНСЬКІ ТОРРЕНТ-САЙТИ:

http://btr.name/ - Найбільший казахстанський торент-сайт. Досить зручний. Контент - різноманітний, і в основному російськомовний. Для скачування НЕ потрібна реєстрація та рейтинг.

http://megatorrents.kz/ - Найкращий трекер Казахстана. На вигляд дійсно сайт - супер!!! Досить поглянути на головну сторінку. Зроблено якісно, професійно, з яскравим дизайном, з красивою флеш-анімацією. Багатьом торент-сайтам варто, на мою думку, повчитись робити веб-дизайн! А щодо наповнення - важко сказати. Особисто я ним не користуюсь. Для скачування потрібна обов'язкова реєстрація! Поки що малопопулярний. Кількість відвідувачів - близько 55 тис. на добу.

***
ОКРЕМО ХОТІЛОСЬ БИ ВИДІЛИТИ ДЕЯКІ ЗАХІДНІ ТОРРЕНТ-САЙТИ, НА ЯКИХ ТАКОЖ МОЖНА ЗНАЙТИ БАГАТО ЦІКАВОГО:

http://thepiratebay.org/ - ПІРАТСЬКА БУХТА - Найвідоміший в світі біт-торрент сайт! Один з найбільших, найдоступніших, найзручніших торрент-сайтів! Незважаючи на багаторазові спроби закрити цей сайт, він продовжує працювати і допомагати людям знаходити та вільно обмінюватись будь-якими файлами. Основний контент викладається користувачами з Європи. Відповідно більшість фільмів мають оригінальний звук (без перекладу). Для скачування файлів реєстрація не є обов'язковою! Інформація про сайт на Вікіпедії

http://www.mininova.org/ - другий з найбільших і найвідоміших на Заході торент-трекерів, на якому можна знайти майже все! Простий інтерфейс, зручне скачування. Реєстрація НЕ потрібна!

http://btjunkie.org/ - одна з найбільших в світі біт-торент баз! Контент -різномовний, в т.ч. російськомовний та україномовний. Реєстрація на сайті НЕ Є обов'язковою. Присутня невелика кількість реклами! Зручний та швидкий трекер!

http://www.sumotorrent.com/ - Відомий на Заході торент-сайт. Є різноманітний контент: фільми, софт, ігри, музика, кіно для дорослих та ін.  Реєстрація НЕ Є обов'язковою!

http://www.kickasstorrents.com/ - одна назва цього трекеру заслуговує, щоб на нього зайти хоча б раз! - Kick Ass Torrents - Торенти, запхані в дупу! На сайті дійсно дуже багато цікавого матеріалу, в якому варто покопирсатися. Але доведеться довго шукати, щоб знайти те, що треба. Реєстрація не обов'язкова!

http://alivetorrents.com/ - чималенький торрент-трекер, на якому можна багато знайти різноманітних фільмів, в тому числі таких, що тільки-но з'явились. Іноді саме тут можна знайти фільми, яких ще немає на російськомовних торрент-сайтах, але звісно фільми мовою оригіналу (без перекладу). Реєстрація не обов'язкова.

http://www.torrentdownloads.net/ - один з найпопулярніших західних торрент-трекерів з різноманітним контентом. Реєстрація не обов'язкова.

http://www.torrentreactor.net/ - один з популярних західних торрент-трекерів, який має багатомовний інтерфейс - більше 15 мов, в т.ч. російську. Контент в основному має мову оригіналу (без перекладу). Реєстрація не обов'язкова. Дуже проста і зрозуміла навігація.
IP приховано!
[ (UA) ]
e-book2015Дата: Неділя, 04.04.2010, 00:41 | Сообщение # 2
Лейтенант
Группа: Администраторы
Сообщений: 69
Статус: Offline
Також можно переглянути рейтинг торрент-трекерів на сайті: http://toptracker.ru/
Рейтинг досить суб'єктивний і не відображає реальної популярності тих чи інших торрент-сайтів, а лише може використовуватись як інформативний.

СПИСОК російськомовних торрент-трекерів: http://btlist.info/russian.php
За торрент-трекери також можно проголосувати, але рейтинг суб'єктивний і відрізняється від рейтингу http://toptracker.ru/ і може використовуватись як інформативний.

Найкращий і найзручніший пошук по найбільш популярним і відкритим торрент-трекерам можна здійснювати на сайті:
http://bil-torrents.at.ua/
або просто перейти на головну сторінку білокуракинського порталу (на даний момент пошук здійснюється лише по білокуракинському порталу та сайтах-"друзях") і так само можно шукати будь-які файли для скачування з торрент-сайтів в строці пошуку від Google. Все дуже просто - вводите назву необхідного фільма, кліпа, музики та ін., вказуєте якість або формат і натискаєте "Enter" або "знайти"!


(@^@)
IP приховано!
[ (UA) ]
ГістьДата: Четвер, 22.07.2010, 00:07 | Сообщение # 3
Группа: Гости

Спасибо за хорошую подборку торрент-сайтов! Очень полезную работу сделали )
IP приховано!
[ (UA) ]
braivaentaignДата: Понеділок, 18.10.2010, 19:08 | Сообщение # 4
Группа: Гости

согласен! Спасибо за подборку!
IP приховано!
[ (DE) ]
swopifiensinkДата: Четвер, 21.10.2010, 00:16 | Сообщение # 5
Группа: Гости

Есть и другие торрент-сайты! Здесь можно еще добавлять и добавлять biggrin
IP приховано!
[ (NL) ]
abodnyaДата: Четвер, 17.02.2011, 15:36 | Сообщение # 6
Группа: Гости

ГАНЬБА! Ганьба не знати такого ресурсу як Hurtom.com!
http://www.hurtom.com/torrents/forum/index.php

Цей трекер має бути в кожного українця номером 1!

IP приховано!
[ (UA) ]
e-book2015Дата: Четвер, 17.02.2011, 19:34 | Сообщение # 7
Лейтенант
Группа: Администраторы
Сообщений: 69
Статус: Offline
Quote (abodnya)
ГАНЬБА! Ганьба не знати такого ресурсу як Hurtom.com!
http://www.hurtom.com/torrents/forum/index.php

Абсолютно з Вами згоден! biggrin Але також ГАНЬБА не вміти читати українською мовою! wacko Бо в першому повідомленні даний ресурс також вказаний серед найвідоміших українських трекерів! Треба лише ширше очі відкривати eek і уважніше читати тему! cool


(@^@)
IP приховано!
[ (UA) ]
ГістьДата: Вівторок, 10.05.2011, 22:03 | Сообщение # 8
Группа: Гости

Брате, дай ссилки тільки українських торентів.

Додано (10.05.2011, 23:03)
---------------------------------------------
Я маю на увазі Україномовні, а то ці кацапи вже дістали.

IP приховано!
[ (UA) ]
e-book2015Дата: Четвер, 12.05.2011, 00:21 | Сообщение # 9
Лейтенант
Группа: Администраторы
Сообщений: 69
Статус: Offline
Quote (Гість)
Я маю на увазі Україномовні, а то ці кацапи вже дістали.

У нас кожен вільний і може самостійно обирати, якими ресурсами користуватись - хоч україномовними, хоч російськомовними, хоч західними. В переліку наведені найбільш відомі торент-сайти для всіх, хто шукає будь-яку інформацію. Чим більше вибір сайтів - тим більше можливостей знайти те, що треба. А якщо комусь не подобаються російськомовні сайти - то ніхто ж вас туди не примушує заходити. Користуйтесь українськими і буде вам щастя yes biggrin


(@^@)
IP приховано!
[ (UA) ]
ГістьДата: Понеділок, 07.01.2013, 08:37 | Сообщение # 10
Группа: Гости

після скачуваня торент стрім мій компютер почав довго грузити сторінки. в чому може бути проблема. дякую
IP приховано!
[ (UA) ]
e-book2015Дата: Понеділок, 07.01.2013, 22:36 | Сообщение # 11
Лейтенант
Группа: Администраторы
Сообщений: 69
Статус: Offline
(Гість)
після скачуваня торент стрім мій компютер почав довго грузити сторінки. в чому може бути проблема. дякую

Проблема в тому що торент-стрім та інші подібні програми тягне інтернет-трафік, відповідно вам просто не вистачає швидкості інтернету. При перегляді сторінок в Інеті відключіть таку прогу або зменшіть в налаштуваннях швидкість скачування (завантаження) контенту) І БУДЕ ВАМ ЩАСТЯ!
IP приховано!
[ (UA) ]
ГістьДата: Четвер, 10.01.2013, 15:34 | Сообщение # 12
Группа: Гости

добрий день адмін.скажіть будь ласка конкретніше як як відключити прогу або зменшете налаштуваня швидкості скачуваня завантажуваня контенту.дякую
IP приховано!
[ (UA) ]
e-book2015Дата: Четвер, 10.01.2013, 17:05 | Сообщение # 13
Лейтенант
Группа: Администраторы
Сообщений: 69
Статус: Offline
(Гість)
добрий день адмін.скажіть будь ласка конкретніше як як відключити прогу або зменшете налаштуваня швидкості скачуваня завантажуваня контенту.дякую


пошукайте інформацію про це в інтернеті. Тут зовсім не та тема) Будь-яку програму можна відключити або змінити налаштування. Читайте інструкції або на форумах по даній темі.


(@^@)
IP приховано!
[ (UA) ]
e-book2015Дата: Понеділок, 07.10.2013, 00:12 | Сообщение # 14
Лейтенант
Группа: Администраторы
Сообщений: 69
Статус: Offline
Ще невеличка підбірка найбільш популярних західних торент-трекерів:

http://torrentz.eu/ - Torrentz є лідируючою пошуковою системою торентів довгі роки. Torrentz не зберігає торент-файлів, а є лише индексатором і перенаправляє відвідувачів на інші найбільш відомі трекери в мережі.

http://extratorrent.com/ - Стартувавши в 2006 році, ExtraTorrent є однією із найбільших торент систем сьогодні, пропонуючи відвідувачам фактично все, що душі завгодно: музику, фильми, ігрі, програмне забеспечення, аніме, відео для дорослих, книги та інше.

http://eztv.it/ - торент-сайт, який є нішевим трекером, який спеціалізується на ТВ-контенті (телепрограми).

http://bitsnoop.com/ - Торент-трекер з власним пошуком і різноманітним контентом. Дуже зручний і швидкий.

http://1337x.org/ - відносно новий, але набираючий популярність торент-трекер з непоганим дизайном і зручним пошуком. Можна обирати категорію контента і знаходити саме те, що вам треба!

http://www.torrentreactor.net/ - все більш популярний торент-трекер із дизайном схожим на варезні сайти. Різноманітний контент і простий дизайн. Дзеркало сайту: http://www.reactormirror.com/


(@^@)
IP приховано!
[ (UA) ]
GeorgeMelmДата: Вівторок, 15.04.2014, 21:24 | Сообщение # 15
Группа: Гости


I treasure the data on your internet site. Thank you so much!
My Website - http://iupatdc5.org
IP приховано!
[ (FR) ]
LutherGaizДата: П`ятниця, 18.04.2014, 13:07 | Сообщение # 16
Группа: Гости


I appreciate looking through your web site. thnx!
My Website - http://iupatdc5.org
IP приховано!
[ (FR) ]
AndrewpypeДата: Понеділок, 21.04.2014, 10:17 | Сообщение # 17
Группа: Гости


You've got one of the better internet sites.
My Website - http://as3nui.com/generic-viagra-best/
IP приховано!
[ (FR) ]
DouglasRidaДата: Середа, 23.04.2014, 13:30 | Сообщение # 18
Группа: Гости


Whoa....this is a important websites.
My Website - http://piccombo.org/cheap/
IP приховано!
[ (FR) ]
HaroldCoxДата: П`ятниця, 09.05.2014, 03:35 | Сообщение # 19
Группа: Гости


I like this website - its so usefull and helpfull.
My Website - http://journal-cinema.org/
IP приховано!
[ (FR) ]
EdwardPlewДата: П`ятниця, 09.05.2014, 04:06 | Сообщение # 20
Группа: Гости


You're a really helpful internet site; could not make it without ya!
My Website - http://journal-cinema.org/
IP приховано!
[ (UA) ]
Білокуракинський форум » ВСЕ БЕЗПЛАТНО » Сайти, де можна скачувати безплатно » НАЙБІЛЬШІ і НАЙПОПУЛЯРНІШІ ТОРЕНТ-САЙТИ (Торент-сайти, на яких качають все безплатно)
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

Написати адміну! Copyright Білокуракинський портал © 2009 - 2015   Вверх